Porno glumica nađena mrtva

Merilin Čembers, ikona porno-industrije SAD, pronađena je mrtva u svojoj kući u Los Anđelesu. Istražitelji veruju da smrt nije bila nasilna, a rezultati toksikoloških testova još se čekaju.

Merilin Čembers je karijeru u Holivudu započela 1970. kao model za prodaju kozmetike, a dve godine kasnije je bila glavna glumica u porno-klasiku „Iza zelenih vrata“. U tom filmu je glumila manekenku koju otimaju kriminalci i odvode je u seks klub. Taj je film uzburkao duhove puritanske Amerike zbog međurasnog seksa, koji ni danas nije poželjan u Holivudu.
„Bila je vrlo draga devojka. Čudno je što je bila u fazi kada je bila potpuno srećna i zadovoljna svojim životom“, rekao je za Si-En-En (CNN) Ron Džeremi, najpoznatiji svetski porno-glumac.
On i Merilin (
(56)) je trebalo da potpišu ugovor za pozorišnu predstavu koja bi bila posvećena porno-klasiku „Duboko grlo“.

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP