Marija Šerifović - povratak na Farmu!

Marija Šerifović, koja se trenutno nalazi u Finskoj, prihvatila je ponudu producenata da se u subotu vrati na Pinkovo seosko imanje, pise Press. Marija će u šouu provesti nedelju dana, do finala koje je zakazano za 26. jun

VIP seljaci, koji se trenutno nalaze na imanju, ne biraju način da eliminišu konkurenciju. Gazda Nemanja poručio je sluškinji Dragani da će je kazniti ako dobro ne očisti kuću, što je dovelo do novog sukoba bivših ljubavnika.

- Na svu sreću, samo sam ti bivša devojka i na tome sam zahvalna - rekla je Dragana.

- Nikada nećeš prežaliti što je tvoja majka rekla da sam lepši od tebe! - poručio je Nemanja.

Zorica je proveravala kako Miloš obavlja seoske poslove i govorila mu da će popraviti sve što nije dobro uradio u štali. Od gazde je tražila odobrenje da kontroliše Bojanića jer je on „star i zaboravan".
(Press)

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP